Langų valymo robotų nuoma

Jūs esate čia


Kaina už parą: 30 €
2 paros: 27,5 € para

Kaina už parą: 25 €
2 paros: 22,5 € para

Kaina už parą: 20 €
2 paros: 35 €

Kaina už parą: 15 €
2 paros: 25 €

Kaina už parą: 20 €
2 paros: 35 €

Kaina už parą: 15 €
2 paros: 25 €

Kaina už parą: 15 €
2 paros: 25 €

Kokį langų valymo robotą pasirinkti?

Kad žinoti kokį langų robotą nuomotis, pirmiausia reikia žinoti, kokie langų rėmai ir ar namuose yra berėmių konstrukcijų. Jeigu namuose nėra berėmių konstrukcijų, geriausiai rinktis robotą su apvaliais diskeliais. Vienas iš naujausių tokių robotų yra Hobot R3. Šis langų robotas taip pat turi purškimo funkcija, kuri labai pasitarnaujama karštomis vasaros dienomis, kad šluostės neišdžiūtų arba esant dideliems vitrininiams langams, kuomet įprastas šluostės drėkinimas, valant didelį plotą, išsausiną šluostę. Jeigu visgi pas jus yra berėmių konstrukcijų, jums reikėtų rinktis iš kvadratinių robotų. Vienas iš naujausių tokių robotų yra Hobot 2S. Šiame robote taip pat yra įmontuota vandens purškimo funkcija. Kas pasitarnauja valand diidelius langus arba karštą vasaros dieną.

Kaip naudotis pačiu robotu?

Prie robotų įprastai būna pridėti naudojimosi instrukcija. Tačiau mes bandysime aprašyti geriausią praktiką, kuria naudojant gaunamas geriausias rezultatas. Pagal nurodytas instrukcijas įprastai pirmiausia valomas langas sausa šluoste, o tik vėliau šlapia. Labai svarbu yra ne per sausa ir ne per šlapia šluostė. Esant per daug sausai šluostei, robotas gali nevalyti langų, arba valand gali nebūti gero sukibimo. O esant per daug sušlapintai šluostei, robotas gali praslidinėti langu, neišlaikant tikslios trajektorijos. Įprastai užtenka 2-3 papurškimų ant apvalios langų robotų šluosts, kad būtu pakankamai geras drėgnumas.

Kaip dažnai keisti ir drėkinti šluostes?

Nuomojantis langų robotus, pridedame kelis šluosčių komplektus. Yprastai butuose ar valand nedidelį kiekį langų, šių šluosčių pilnai pakanka, jų papildomai neplaunant. Šluosčių po kiekvieno lango valymo keisti nereikia, reikalingas tik papildomas juų sudrėkinimas 1-2 papurškimai. O nuvalius kelis langu ir ant šluostės pamatysite ryškias purvo dėmes, tokiu atveju, šluostę arba pakeičiate arba galima jas praplauti rankomis. Plaunant rankomis šluostes geriausia nenaudoti jokių birių skalbiklių. Puikiai tinka ūkiškas muilas, arna skystas skalbiklis. Tačiau naudojamas kiekis turi būti ypač mažas ir svarbu gerai perplauti šluostę. Prastai išplauta šluostė, bus slidi ir gali palikti ryškiai matomus dryžius ant langų. Išplovus šluostes, būtina gerai nusausinti, kitu atveju robotas praslydinės ant lango.

Robotas su laidu ar akumuliatoriumi?

Visuose Hobot robotuose yra įmontuotas akumuliatorius, kuris leidžia robotui kabėti vietoje ir nenukristi iki 20 minučių. Nereikėtų sumaišyti, kad robotas be laido nevalo langų, o tik įsijungia avarinį rėžimą, kurio pagalba robotas nenukrenta ant žemės. Robotai su akumuliatoriais nėra praktiški, nes didžiąją laiko dalį jūs krausite baterija, įprastai kelias valandas ir tik 30-40 minučių valysite langus. Be to ant laido veikaintis robotas turės stipresnį pritraukimą, vakumo veikimą, kad pagerins lango valymo kokybę.