Langų valymo robotas HOBOT R3

Jūs esate čia

Kaina už parą: 
30 €
2 paros: 
27,5 € para

Langų valymo robotas Hobot R3 priklauso pasauliniam lyderiui ir specializuotam prekės ženklui iš Taivano „HOBOT Technology“. Langų plovimo robotas turi naujovišką ploną korpusą, patogų daugiafunkcinį valdymą ir profesionalų požiūrį į langų valymą. Langams skirtas robotas turi išskirtinį modulį, kuris pirmiausia atsakingas už langų plovimo efektyvumą – tai yra dvigubas automatinis plovimo skysčio purkštuvas. Roboto antgalis skystį purškia ne didesniais kaip 15 mikrometrų skersmens lašeliais ir dėl to nešvarumai gerai nuvalomi. Patogesniam valdymui, korpuse sumontuotas įjungimo mygtukas, tačiau galima valdyti ir su išmaniojo telefono programėle, ir su nuotolinio valdymo pultu. Langų valymo robotas gali dirbti su nestandartiniais (apvaliais arba ovaliais) langais, nuvalyti įvairų lygų paviršių, įskaitant plyteles su siūlėmis iki 15 mm pločio. Hobot R3 turi įmontuotą akumuliatorių, kuris veikia kaip apsauga nuo kritimo elektros dingimo atveju.

Galingas variklis
Hobot R3 didelio našumo vakuuminis variklis be šepetėlių ir metalinis ventiliatorius užtikrina tvirtą paviršiaus sukibimą, ilgą tarnavimo laiką, didelį patvarumą ir tylesnį veikimą. Variklis nuolat palaiko didelę fiksavimo jėgą prie paviršiaus, o tai atitinkamai yra svarbus valymo kokybės aspektas.

Daugiafunkcis valdymas
Hobot R3 valdomas išmaniaisiais telefonais, kurie palaiko iOS ir Android operacines sistemas. Norėdami valdyti, turite atsisiųsti ir įrenginyje įdiegti patentuotą programą „HOBOT“.

Efektyvumas
Hobot R3 turi 2 išskirtinius valymo diskus su mikropluošto antgaliais, kurie tarnauja kaip varomieji ratai. Hobot R3 gali nepalikdamas pėdsakų laisvai ir sklandžiai judėti ant lango, veidžrodžio ar plytelių paviršiaus.

Darbas su berėmiais langais
Naujasis HOBOT su slėgio aptikimo ir pasikeitimo detektoriumi automatiškai pasuka robotą atgal, kai pasikeičia vakuumo slėgis. Ši sistema apsaugo poveržlę nuo kritimo dirbant su berėmiais langais ar veidrodžiais.

Kompaktiškas dizainas
Naujasis Hobot R3 dizainas pasižymi aptakiomis linijomis ir plonesniu korpusu. Tai ploniausias Hobot langų valymo robotas. Aukštis leidžia jį naudoti prancūziškuose balkonuose ir languose su grotelėmis.

Kitų paviršių plovimas
Hobot R3, kaip ir ankstesni modeliai Hobot 388/368, naudoja galingą variklį, kuris nesumažina vakuumo galios, net kai paviršius nėra visiškai lygus. Šis langų valymo robotas nesunkiai nuvalys ne tik langus ir veidrodžius, bet ir plyteles, mozaikas ar net plaunamas sienas.

SAUGUMAS
Prieš atlikdamas tam tikrą užduotį, Hobot įvertina visas savo funkcijas, jutiklius ir aplinką, kad užtikrintų saugų veikimą ir maksimalų našumą. O didžiulė traukos jėga patikimai laikys robotą ant lango. Nepertraukiamo maitinimo sistema (UPS) apsaugo robotą nuo kritimo dar 20 minučių net ir dingus išoriniam maitinimui. Robotas turi 4,5 m ilgio apsauginį lyną, kuris yra būtinas norint apsaugoti robotą dirbant už lango nuo 2 aukšto ir aukščiau. Taigi galite būti tikri, kad susiklosčius nenumatytoms aplinkybėms savo pagalbininką naudosite saugiai.

Maitinimo laidas
Robotas aprūpintas 5 m. ilgio maitinimo laidu, leidžiančiu pasiekti net plačiausius ir aukščiausius langus. 

Patarimai prieš pradedant darbą:
·Pririšti apsauginį lyną virš dirbamo ploto.
·Paleisti nuo kairio viršutinio lango kampo, atitraukus nuo kraštų po 10 cm.
·Vengti tiesioginių saulės spindulių.
·Darbinė temperatūra turi būti ne mažesnė, kaip 1 °C.
·Nevalyti langų su robotu, jei yra įsisenėjusių nešvarumų.
·Maksimalus darbo laikas 2 val., po to duoti 30 min. pailsėti.

Nuomos sąlygos ir papildoma informacija

1. Nuomojantis technika Būtina su savimi turėti LR asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens kortelę, vairuotojo pažymėjimą).
2. Piniginį užstatą, kuris priklauso nuo nuomojamos įrangos vertės, arba nuosavo automobilio registracijos liudijimas.

Dėl užstato dydžio teirautis telefonu arba el. paštu.

Pastaba - kai kuriais atvejais, net ir pateikus prašomus dokumentus, gali reikėti palikti piniginį užstatą.