Kultivatorių nuoma

Jūs esate čia


Kaina už parą: 30 €
2 paros: 27,5 € para

Kaina už parą: 35 €
2 paros: 32,5 € para

Kaina už parą: 45 €
2 paros: 42,5 € para

Koki kultivatorių pasirinkti?

Rinkoje galima rasti labai didelį kultivatorių pasirinkimą, tačiau gali būti neaišku kokį kultivatorių pasirinkti. Mes siūlome vienus populiariausių modelių rinkoje Stihl ir Husqvarna benzininius kultivatorius. Visi kultivatoriai nuomojami kartu su frezomis. Jeigu pas jus yra nedidelis plotas, ir norisi nebrangiai atlikti reikaimus darbus, jums puikiai tinka Stihl MH685 kultivatorius. Jeigu pas jus yra didesnis plotas arba dirbamas paviršius reikalauja daugiau galios puikiai tinka kultivatorius Stihl MH600. Jeigu jūs norite per naują pasisėti žolę ir norite gerai ir kokybiškai susmulkinti seną veją, tokiu atveju jums idealiai tinkantis kultivatorius būtu Husqvarna TR348. Šio kultivatoriaus pagrindinis pliusas, kad ratai juda į priekį, o freza sukasi priešinga kryptimi. Tai leidžia nesunkiai ir patogiai susmulkinti seną velėną. Priesingai nei paprasti kultivatoriai Husqvarna TR348 taip stipriai "nebėga" į priekį, o patogiu greičiu smulkiną velėną. Todėl vienareikšmingai tai viena patogiausių ir greičiausių būdų pasisėti naują ir gražią veją.

Kokį kurą naudoti, ar reikalingas specialus mišinys?

Visi kultivatoriai naudojami su paprastu 95 benzinu. Kurui nereikalingas specialus mišinys. Varikliuose jau būna alyva tepimui, todėl pačiam naudojimui pakanka paprasto benzino.

Kokio automobilio reikia, kad pasiimti kultivaotrių?

Mūsų nuomojami kultivatoriai puikiai telpa į universalo bagažinę arba pan atitikmens automobilį. Užtenka nulenkti sėdynes, kultivatoriuose nulenkti vairą ir viskas, jūs jau galite saugiau ir paprastai vežtis kutlivatorių į savo darbo vietą.