Vandens nusausinimo siurblys Kärcher SP 7 DIRT INOX

Jūs esate čia

Kaina už parą: 
20 €

Vandens nusausinimo siurblys naudojamas vandens perpompavimui iš vienos vietos į kitą. Idealiai tinka išpompuoti vandenį iš rūsio, užlietų patalpų, baseinų ir kt.

Dėl individualiai prisitaikančio lygio sensoriaus, SP 7 Dirt Inox nešvaraus vandens siurblys pradeda veikti iš karto po kontakto su vandeniu. Jeigu vandens lygis nukrinta žemiau sensoriaus, siurblys automatiškai sustoja po 15 sekundžių. Itin aukštos klasės siurblys yra idealus įrenginys aplinkos sausinimui, pavyzdžiui, didelių sodų tvenkiniams, užtvindytiems rūsiams ar pastatų pamatams (ne daugiau kaip 100 m3), kadangi jis gali patikimai išsiurbti nešvarų vandenį (su dalelėmis iki 30 mm dydžio) 15,500 l/h greičiu. Jeigu vanduo itin nešvarus - įrenginyje integruotas ištraukiamas nerūdijančio plieno filtras, kuris apsaugo nuo užsikimšimo. Panardinamas siurblys gali būti nustatytas nepertraukiamo veikimo režimui su automaniniu / rankiniu jungikliu. Jis patikimai išsiurbia vandenį pagal vandens lygio jutiklį. Su greitosios jungties sriegiais galima greitai ir lengvai pajungti 1", 1 1/4" ir 1 1/2" storio žarnas.

Techniniai duomenys
Maks. variklio pajėgumas, W (W) 750
Maks. vandens srautas, l/h 15500
Tiekimo aukštis / maks. slėgis (/bar) 8 / 0,8
Maks. panardinimo gylis 7
Maks. granulių dydis 30
Likęs vandens aukštis 35
Tiekimo temperatūra, max. 35
Pajungimo sriegis G1 1/2
Maitinimo kabelis H07RN8-F - 10
Įtampa 230 - 240
Dažnis 50
Svoris be priedų 6,65
Matmenys (I x P x A) 238 x 287 x 354

Nuomos sąlygos ir papildoma informacija

1. Nuomojantis technika Būtina su savimi turėti LR asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens kortelę, vairuotojo pažymėjimą).
2. Piniginį užstatą, kuris priklauso nuo nuomojamos įrangos vertės, arba nuosavo automobilio registracijos liudijimas.

Dėl užstato dydžio teirautis telefonu arba el. paštu.

Pastaba - kai kuriais atvejais, net ir pateikus prašomus dokumentus, gali reikėti palikti piniginį užstatą.